من میگم سلامتی، تو بگو سالماطور

معرفی سالماطور:

فروشگاه سالماطور باهدف ارائه محصولات سالم، خالص، بدون افزودنی و مواد نگهدارنده، فعالیت خود را آغاز کرد.

در راستای مسئولیت اجتماعی، با هدف حفظ سلامت جامعه و ترویج فرهنگ سالم خوری، سالماطور با شعار “سالم طور زندگی کنیم” خدمت رسانی خود را ادامه داد.

رفته رفته و باگذر زمان سعی داشتیم سبد کالایی ایجاد کنیم که متشکل از کالاهای اساسی مورد نیاز مردم با محوریت سلامت خانوار باشد.

و هم اکنون با بیش از 7 سال تجربه فعالیت، مفتخریم که با ارائه 400 قلم کالای سالم، تازه و بدون مواد نگهدارنده، حافظ سلامت هموطنان عزیزمان هستیم.

داستان سالماطور:

نیاز به ایجاد یک مجموعه ارائه دهنده فرهنگ سالم خوری برای اولین بار در سال 1394 به واسطه “عسل” که عضو اصلی سفره های ایرانی بود احساس شد.

عسل طبیعی اسمی بود که در آن سالها روی هر شیشه عسلی نوشته شده بود اما تشخیص عسل تقلبی از اصل، کار آسانی نبود. در نتیجه ما توانستیم، با اثبات اصالت محصولاتمان، سهم خوبی از فروش عسل طبیعی و خالص را در مدت زمان کمی بدست بیاوریم.

باگذر زمان، کسب اطلاعات بیشتر از تقاضای مشتریان، ایده تامین یکی از اصلی ترین ارکان سلامت غذایی، یعنی “روغن های خوراکی” را در ذهن ما ایجاد کرد.

روغن کنجد، روغن زیتون، روغن ارده کنجد و روغن آفتابگردان محصولاتی هستند که با نهایت خلوص و کیفیت طبق استانداردهای کیفی تیم ما به لیست کالاهای سالماطور افزوده شد.

انواع ارده، شیره، حلوا ارده، ادویه و روغن های درمانی محصولاتی بود که به مرور به سبد کالایی ما اضافه شد تا دستیابی به هدف اصلی ما یعنی “زندگی سالم طور” را برایمان محقق سازد.

در حال حاضر با افتخار یکی از معدود تولید کننده های روغن زیتون خالص و طبیعی با تکنولوژی جدید و جلوی چشم مشتری هستیم.

آنچه در سالماطور نصیب شما میشود:

همانطور که از اسم برند سالماطور میتوان حدس زد، هدف اصلی ما در سالماطور “زندگی سالم طور” و ترویج سبک زندگی سالم است، اما سالم خوری چه تاثیری در زندگی ما دارد؟

اکثر بیماری های صعب العلاج نتیجه تغذیه نادرست و مصرف مواد غذایی با مواد نگهدارنده است؛ به حدی که امروزه بیشتر پزشکان توصیه میکنند مواد غذایی را بصورت تازه و از فروشگاه های معتبر تهیه کنید.

سالماطور با اصلاح سبک زندگی و تامین مواد غذایی سالم، سلامتی را به شما و عزیزانتان هدیه می دهد.

چه کسانی سالماطور را انتخاب میکنند؟

ما در سالماطور می کوشیم که سلامتی و حس خوب را برای داشتن روان سالم در بدن سالم به همه همراهان عزیزمان ارائه کنیم.

همانطور که گفته شد محصولات سالماطور برای سلامتی همه افراد مفید است اما با توجه به سلایق و اولویت های افراد،در ادامه چند دسته خاص از مشتریان سالماطور را معرفی خواهیم کرد.

  • افرادی که گیاهخوار و طرفدار محصولات گیاهی هستند.
  • کسانیکه رژیم غذایی سالم خوری دارند و دنبال محصولات خالص اند.
  • مبتلایان به بیماری های خاص( مثل دیابت و چربی خون.)
  • طرفداران طب سنتی و اسلامی
  • کسانیکه رژیم های غذایی خاص(مثل کتوژنیک،مدیترانه ای و…) دارند.
  • و همه افرادی که اهل سالم خوری هستند.

چرا باید به سالماطور اعتماد کنید؟

برای اثبات خلوص و اصالت محصولاتی مثل روغن و عسل، راه های فراوانی وجود دارد که با توجه به تقلبات تولید کنندگان سودجو، هیچ کدام از این مسیرها قابل اعتماد نیست.

مطمئن ترین راه سنجش اصالت محصولات، تاییدیه گرفتن از آزمایشگاه است.

ما در سالماطور ، برای محصولاتی مثل عسل و روغن های خوراکی، گواهی تاییدیه اصالت از آزمایشگاه داریم.

 

گواهی اصالت از آزمایشگاه روغن آفتابگردان
گواهی اصالت از آزمایشگاه روغن زیتون فرابکر
گواهی اصالت از آزمایشگاه روغن کنجد

تولید بعضی از محصولات مثل کره ها و روغن ها جلوی چشم مشتری، گواهی ای بر اصالت و کیفیت بالای محصولات ماست.

همچنین برای اطمینان بیشتر مشتریان عزیز، همه محصولات ما ضمانت مرجوع دارند و در صورت بروز هر نوع مشکل مبلغ محصول عودت داده شده و کالا با افتخار پس گرفته می شود.

تیم ما در تلاش است محصولات با کیفیت ومرغوبیت بالا و درخور شما عزیزان ارائه دهد. از اینکه در این مسیر همراه ما هستیم کمال سپاسگزاری را داریم. امید است که مورد رضایت واقع باشیم.

ضمانت اصالت کالا

ارسال به سراسر ایران

ضمانت بازگشت کالا

پشتیبانی آنلاین